Zapraszamy na konsultacje PDF Drukuj Email

 

Zapraszamy na konsultacje

Konsultacje z wychowawcą Ewą Niżyńską-Biedziuk w grupie I odbędą się w dniach:

27.09.2019 piątek godz. 15.00

25.10.2019 piątek godz. 15.00

29.11.2019 piątek godz. 15.00

20.12.2019 piątek godz. 15.00

31.01.2020 piątek godz. 15.00

28.02.2020 piątek godz. 15.00

27.03.2020 piątek godz. 15.00

24.04.2020 piątek godz. 15.00

29.05.2020 piątek godz. 15.00

26.06.2020 piątek godz. 15.00

 

Konsultacje z wychowawcą Edytą Malinowską w grupie II odbędą się w dniach:

30.10 środa godz. 15:30

27.11 środa godz. 15:30

18.12 środa godz. 15:30

29.01 środa godz. 15:30

26.02 środa godz. 15:30

25.03 środa godz. 15:30

29.04 środa godz. 15:30

27.05 środa godz. 15:30

24.06 środa godz.15:30

 

 

 

 

Konsultacje z wychowawcą Mileną Tołłoczko w grupie III odbędą się w dniach:

05.09.2019 r. czwartek godz.  15:00

03.10.2019 r. czwartek godz.  15:00

07.11.2019 r. czwartek godz.  15:00

05.12.2019 r. czwartek godz.  15:00

02.01.2020 r. czwartek godz. 15:00

06.02.2020 r. czwartek godz. 15:00

05.03.2020 r. czwartek godz. 15:00

02.04.2020 r. czwartek godz. 15:00

07.05.2020 r. czwartek godz. 15:00

04.06.2020 r. czwartek godz. 15:00

Konsultacje z wychowawcą Joanna Kuriata w grupie IV odbędą się w dniach:

07.10.2019 r. poniedziałek godz. 15:30

04.11.2019 r. poniedziałek godz. 15:30

02.12.2019 r. poniedziałek godz. 15:30

13.01.2020 r. poniedziałek godz. 15:30

03.02.2020 r. poniedziałek godz. 15:30

09.03.2020 r. poniedziałek godz. 15:30

06.04.2020 r. poniedziałek godz. 15:30

11.05.2020 r. poniedziałek godz. 15:30

08.06.2020 r. poniedziałek godz. 15:30


Konsultacje z wychowawcą Martą Potyrała w grupie V odbędą się w dniach:

27.01.2020r. poniedziałek o godz. 15:30

24.02.2020r. poniedziałek o godz. 15:30

30.03.2020r. poniedziałek o godz. 15:30

27.04.2020r. poniedziałek o godz. 15:30

25.05.2020r. poniedziałek o godz. 15:30

15.06.2020r. poniedziałek o godz. 15:30

 

 

Konsultacje z wychowawcą Beatą Gołębiowską w grupie VI odbędą się w dniach:

26.09.2019r. – czwartek, godz.16:00

31.10.2019r. – czwartek, godz.16:00

28.11.2019r. – czwartek, godz.16:00

19.12.2019r. – czwartek, godz.16:00

30.01.2020r. – czwartek, godz.16:00

27.02.2020r. – czwartek, godz.16:00

26.03.2020r. – czwartek, godz.16:00

30.04.2020r. – czwartek, godz.16:00

28.05.2020r. – czwartek, godz.16:00

 

Konsultacje z wychowawcą Ireną Fandysz w grupie VII odbędą się w dniach:

26.09.2019 r. czwartek godz.  15:30

25.10.2019 r. czwartek godz.  15:30

28.11.2019 r. czwartek godz.  15:30

23.01.2020 r. czwartek godz. 15.30

27.02.2020 r. czwartek godz. 15.30

26.03.2020 r. czwartek godz. 15.30

30.04.2020 r. czwartek godz.. 15.30

14.05.2020 r. czwartek godz. 15.30

Konsultacje z wychowawcą Wiolettą Skubałą w grupie VIII odbędą się w dniach

5.09.2019 r. czwartek godz. 16:30

3.10.2019 r. czwartek godz. 16:30

7.11.2019 r. czwartek godz. 16:30

5.12.2019 r. czwartek godz. 16:30

2.01.2020 r. czwartek godz. 16:30

6.02.2020 r. czwartek godz. 16:30

5.03.2020 r. czwartek godz. 16:30

2.04.2020 r. czwartek godz. 16:30

7.05.2020 r. czwartek godz. 16:30

4.06.2020 r. czwartek godz. 16:30


Konsultacje z pedagogiem specjalnym Agnieszką Gasińską , w roku szkolnym 2019/2020 odbędą się w dniach:

27.09.2019 r. piątek godz.  15:00

30.10.2019 r. środa godz.  15:00

28.11.2019 r. czwartek godz.  15:00

20.12.2019 r. piątek godz.  15:00

31.01.2020 r. piątek godz.15.00

28.02.2020 r. piątek godz.15.00

27.03.2020 r. piątek godz. 15.00

30.04.2020 r. czwartek godz.15.00

29.05.2020 r. piątek godz. 15.00

19.06.2020 r. piątek godz.15.00

 

Konsultacje z pedagogiem specjalnym Joanną Krentosz odbędą się w dniach:

27.09.2019 r. piątek godz.  12:00

29.10.2019 r. wtorek godz.  15:00

29.11.2019 r. piątek godz.  12:00

20.12.2019r. piątek godz.  12:00

31.01.2019r. piątek godz. 12:00

28.02.2019r. piątek godz. 12:00

27.03.2019r. piątek godz. 12:00

28.04.2019r. wtorek godz. 15:00

29.05.2019r. piątek godz. 12:00

 

 

Harmonogram konsultacji logopedycznych - Agnieszka Szwed

1.10.2019 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

5.11.2019 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

3.12.2019 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

7.01.2020 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

4.02.2020 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

3.03.2020 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

7.04.2020 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

5.05.2020 – wtorek godz. 13:30 – 14:30

2.06.2020 – wtorek godz. 13:30 – 14:30