Grupy PDF Drukuj Email

 

Grupa I „Pszczółki”

Nauczyciele: Marta Chmielewska, Anna Kwiatkowska

Jesteśmy grupą dzieci 3- letnich. W tym roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z przedszkolem. Każdego dnia poznajemy się coraz lepiej i lubimy ze sobą spędzać czas. Chętnie uczestniczymy w zabawach organizowanych w naszej grupie. Uczymy się przestrzegania norm i zasad panujących w grupie. Poznajemy podstawy bezpieczeństwa podczas zabaw w ogrodzie przedszkolnym i chętnie korzystamy ze sprzętów sportowych. Doskonalimy umiejętności samoobsługowe. Tworzymy nasze pierwsze prace plastyczne. Chętnie uczymy się nowo poznanych piosenek i wierszyków. Lubimy zabawy ruchowe, taniec oraz śpiew. Każdego dnia zdobywamy wiedzę i staramy się być aktywni podczas zajęć. Codziennie czeka na nas dużo atrakcji, pozytywnych emocji oraz miła i radosna atmosfera. Cieszymy się, że jesteśmy przedszkolakami.

 

Grupa II „Biedronki”

Nauczyciele: Ewa Niżyńska-Biedziuk, Jolanta Jankowska

Jesteśmy zgraną grupą energicznych 4-latków. Do przedszkola przychodzimy z uśmiechem na ustach, ponieważ jesteśmy dumnymi „średniakami”. Z radością bierzemy udział we wszystkich ćwiczeniach ruchowych oraz zabawach przy muzyce, czy na świeżym powietrzu. Chętnie tworzymy wszelkie prace plastyczne. Nasi Rodzice i nasze Panie wiedzą, że „brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci”, dlatego dużo doświadczamy, dotykamy, eksperymentujemy, badamy i poznajemy świat wszystkimi zmysłami.

Grupa III „Rybki”

Nauczyciele: Edyta Malinowska, Jolanta Jankowska

To  my grupa „Rybki”. Nie jesteśmy już maluchami, można na nas mówić "średniaki", w końcu mamy już 4 lata! Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Wszyscy lubimy się bawić, śpiewać  oraz tańczyć. Z radością wykonujemy prace plastyczne, chętnie eksperymentujemy i doświadczamy odkrywając tajniki przyrody. Po ciężkiej pracy relaksujemy się podczas odpoczynku  słuchając czytanych  bajek i muzyki. Najważniejsze jest, by każdy dzień sprawiał nam radość a na naszych twarzach był widoczny uśmiech.

Grupa V – „Motyle”

Nauczyciele: Joanna Waśniewska, Anita Burak, Zdzisława Łaska

Jesteśmy grupą dzieci 5-letnich. Podrośliśmy i mamy dużo sił oraz energii na różne aktywności. Bardzo chętnie chodzimy do naszego przedszkola i wspólnie się bawimy. Choć nie wszystko jeszcze potrafimy i umiemy to chcemy się wszystkiego nauczyć i dowiedzieć bo jesteśmy ciekawi świata. Mamy tysiące pytań i tyle samo pomysłów. Codziennie doświadczamy czegoś nowego. Tworzymy piękne prace plastyczne, budujemy olbrzymie budowle z klocków, tańczymy, śpiewamy, a nawet liczymy. Przeprowadzamy eksperymenty i szukamy odpowiedzi na bardzo trudne pytania. Jesteśmy już więksi i bardziej samodzielni. Codziennie czeka na nas mnóstwo atrakcji i pozytywnych emocji oraz miła i radosna atmosfera. Cieszymy się bo już niedługo to my będziemy najstarsi!

Grupa VI „ Kubusie Puchatki ”

Nauczyciele : Marta Potyrała, Beata Gołębiowska

Jesteśmy najstarszą grupą w naszym przedszkolu, co sprawia nam ogromną satysfakcję. Codziennie pełni radości przychodzimy do przedszkola - to nasz drugi dom. Miło spędzamy czas w naszej sali. Bardzo lubimy wspólne zabawy. Nikt się nie nudzi i nikt nie marudzi. Chętnie śpiewamy, tańczymy i gramy na instrumentach. Lubimy rysować oraz malować. Poznajemy literki i cyferki. Uczymy się wierszy oraz piosenek. Wiele radości sprawiają nam spacery i zabawy w ogrodzie, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Jesteśmy kreatywni, twórczy a nasze głowy mają pełno pomysłów.

Grupa VII ,, Muszelki”

Nauczyciele :Wioletta Skubała Irena Fandysz

„Muszelki” - to my, 3 – latki  z Jamna. W naszej grupie jest miło wesoło i zabawnie. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele. Jesteśmy odważni, ciekawi świata . Uczymy się ładnie mówić, słuchać, zgodnie się bawić oraz doskonalimy swoje umiejętności samoobsługowe. Lubimy tańczyć, śpiewać, malować  i ćwiczyć. Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Jesteśmy grupą  wesołą – chętną do działania. Nasze panie ciekawe zabawy nam wymyślają i o  nasz uśmiech  dbają. Dni spędzone w przedszkolu mijają nam  w miłej atmosferze.