30-lecie Przedszkola Integracyjnego w Koszalinie PDF Drukuj Email

30 LECIE NASZEGO PRZEDSZKOLA

5 grudnia Przedszkola Integracyjne obchodziło swoje 30 urodziny. Z tej okazji do placówki zawitali wspaniali goście – przedstawiciele Urzędu Miasta, Kuratorium Oświaty, dyrektorki koszalińskich przedszkoli, przyjaciele przedszkola, a także byli pracownicy.

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały specjalną edycje programu „Mam talent”, który zgromadzeni goście obejrzeli z wielkim zaciekawieniem. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie.

Po części artystycznej przyszedł czas na gratulacje, życzenia, podziękowania i jak przystało na urodziny prezenty oraz kwiaty. Przedszkole otrzymało od władz miasta laptopa a wszystkie przedszkola z okazji zbliżającego się Mikołaja ogromne pudełka klocków.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek i mniej formalne rozmowy w kuluarach.

Wszystkim przyjacielom składamy serdeczne podziękowania za przybycie i pomoc w organizacji uroczystości.

Sponsorami naszej uroczystości byli:

1. Piekarnia Drzewiarska, Wacław Chodkowski, ul. Zwycięstwa 163, Koszalin,

2. Mleczarnia „AKA”, ul. Szczecińska, Koszalin,

3. Piekarnia „Bajgiel”, Będzino, W.Reicher, J. Wodecki,

4. Gospodarstwo rolne Piotr Łosiak, Biesiekierz,

5. Anetta Kaniewska – przedstawiciel handlowy,

6. Ciastkarnia S.Pielesiak, ul. Jagoszewskiego, Koszalin,

7. Mrożonki „FARUTRX” Sp. Z.o.o.,

8. Sklep rybny „Rybula”, U.kowalska, Koszalin,

9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „WITA” M.Wilczyński,

10. Zakłady Mięsne „Skiba” Chojnice,

11. Handlowa spółka Ogrodnicza „HSO”, Sp. z o.o. w Koszalinie,