Rekrutacja do przedszkola PDF Drukuj Email

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

 


BARDZO WAŻNE:

 

PRZED ZŁOŻENIEM WNIOSKU NALEŻY BARDZO DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z "INSTRUKCJĄ REKRUTACYJNĄ" DOSTĘPNĄ NA PORTALU NABORY.EDUPORATAL.KOSZALIN


NALEŻY ZŁOŻYĆ WNIOSEK PODPISANY. DO WNIOSKU NALEŻ DOŁĄCZYĆ WSZYSTKIE ZAŁĄCZNIKI POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIENIE KRYTERIÓW.


Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy wysłać na  pocztę naborową:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po otrzymaniu dokumentacji przez przedszkole otrzymają Państwo maila potwierdzającego otrzymanie - dotarcie dokumentów !!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

W bieżącym roku po raz kolejny   prowadzimy elektroniczny nabór nowych  dzieci do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Adres internetowego serwisu naboru   do przedszkola na rok szkolny 2020/2021   oraz  karty zgłoszeń  do pobrania: http://nabory.eduportal.koszalin.pl/ .

 

 

Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym: od 20 kwietnia 2020r. od godziny 15.00 do 1 czerwca 2020r. do godziny 15.00.

 

potwierdzenie woli do 24 czerwca 2020r.  do godziny 15.00   - TYLKO I WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W "WITRYNIE KANDYDATA" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

KRYTERIA REKRUTACJI ORAZ WYKAZ DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH SPEŁNIENIE KRYTERIÓW REKRUTACJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE

http://nabory.eduportal.koszalin.pl