Europejski Fundusz Spełeczny PDF Drukuj Email

Projekt "Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Koszalinie"

W Przedszkolu Integracyjnym zajęcia z dogoterapii i studia podyplomowe nauczycieli "Surdopedagogika i Tyflopedagogika "

finansowane są  przez Gminę Miasto Koszalin  oraz  Fundusze Europejskie w ramach projektu

„UPOWSZECHNIANIE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ W KOSZALINIE”

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Karta praw i obowiązków uczestnika projektu

Szczegółowe kryteria rekrutacji na poszczególne formy wsparcia w ramach Projektu „Upowszechnienie edukacji przedszkolnej w Koszalinie”

DOGOTERAPIA

|

ZAJĘCIA DOGOTERAPII ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDY WTOREK I CZWARTEK W GODZINACH  10.10 - 10.55

W zajęciach uczestniczą dzieci posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

STUDIA PODYPLOMOWE

W ramach projektu 3 nauczycielki z przedszkola uczestniczą w studiach podyplomowych "Surdopedagogika i Tyflopedagogika".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w zakładce GALERIA "Europejski Fundusz Społeczny".