Europejski Fundusz Spełeczny PDF Drukuj Email

Projekt "Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Koszalinie"

W Przedszkolu Integracyjnym zajęcia z dogoterapii i studia podyplomowe nauczycieli "Surdopedagogika i Tyflopedagogika "

były finansowane  przez Gminę Miasto Koszalin  oraz  Fundusze Europejskie w ramach projektu

„UPOWSZECHNIANIE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ W KOSZALINIE”

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Karta praw i obowiązków uczestnika projektu

Szczegółowe kryteria rekrutacji na poszczególne formy wsparcia w ramach Projektu „Upowszechnienie edukacji przedszkolnej w Koszalinie”

DOGOTERAPIA

Zajęcia odbywały się w okresie 1.01.2018r. do 31.12.2018r. Zrealizowano 100 godzin. (godzina szkoleniowa 1x0,45min). W zajęciach uczestniczyło ogółem 25 dzieci.

W zajęciach uczestniczyły  dzieci posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

STUDIA PODYPLOMOWE

W ramach projektu 3 nauczycielki z przedszkola ukończyły  studia podyplomowe "Surdopedagogika i Tyflopedagogika".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć znajdujących się w zakładce GALERIA "Europejski Fundusz Społeczny".

W ramach projektu doposażono przedszkole w następujące sprzęty:

1.       Podłoga interaktywna  magiczny dywan, pakiet rewalidacyjny „Autyzm – magia ruchu”.

2.       Wyposażenie „Sali doświadczania świata” – piankomata i wykładzina dywanowa, kolumna wodna, tarcze do projektora, dywan świetlny.

3.       Odkurzacz wodno – parowy służący dezynfekcji Sali po zajęciach z dogoterapii.